מאמן כושר אישי בבת ים

כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בבת ים, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואורח חיים הבעייתי שלהם, אבל לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את הדחיפת מוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי בבת ים מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים ואפילו עם קצת אוויר גם בימים של קיץ.

מקומות מומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי בבת ים:

בת ים

אימוני כושר אישיים בבת ים

טיילת בת ים – טיילת, המשתרעת לאורך שלושה קילומטרים, מעוטרת בשדרת דקלים, פרחים ופסלים צבעוניים. בכל מקום פזורים ספסלי ישיבה הצופים אל ים כחול ורצועת חול רחבה וזהובה. לטובת ספורטאים חובבים מסומנים מסלולי הליכה ומכשירי כוח בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.

פארק רמת יוסף – כוללים מתקני כושר מקצועיים לפיתוח גוף ולחיזוק מערכות השרירים, דוגמת מתקני סקי, חתירה, אופניים ופרפר. לבטיחות ונוחות המשתמשים, כל מתקן מוצב על חיפוי גומי רך.

גן שפרבר – כמעט בכל שכונה בבת ים יש גינה עם מתקני כושר הכוללים בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.

ספורטק בת ים – מתחם מתקני הכושר מהגדולים בבת ים הכוללים מגרשי כדורגל, כדורסל ומתקני כושר המאפשרים אימוני כושר אישיים ואימונים עצמאיים. בין המכשירים הקיימים במתחם: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.

 לעיתים, ההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לנו את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית במידה ואין זמן וחשק. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס ועוד ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 207 times, 1 visits today)
היי לאון! רציתי להגיד לך שמאוד מאוד נהנתי באימונים! גם כשאמרתי שלא כיף לי וגם כשהיה לי קשה מאוד עזרת לי. לא הייתי מצליחה להוריד את הקילוגרמים האלו בלעדיך. בהתחלה היה לי באמת מאוד קשה, אבל הצלחת להכניס לי מוטיבציה. אז ממש ממש תודה!
אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
מעיין שגיא, גבעתיים