מאמן כושר אישי בגבעתיים

בכל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בגבעתיים, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר הגופני ואת אורח חיים הבעייתי שלהם, אבל, לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את דחיפת המוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי שלנו בגבעתיים מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים, אפילו עם קצת אוויר, גם בימים של קיץ.

גבעתיים

העיר המדהימה גבעתיים

גרים בגבעתיים? הרווח כולו שלכם, גבעתיים הינה בין הערים המציעות איכות חיים מהגבוהות בארץ לתושביה, תודות להיותה בעלת שטחים ירוקים נרחבים, מגוון רחב של גינות ואתרים לפעילויות ספורטיבית. אחד האתרים המרכזיים לאימון כושר אישי בגבעתיים הוא פארק גבעתיים החדש אשר נבנה בסמוך לקניון הינו אחד הפארקים המרשימים והרחבים באזור המרכז, המציע לתושבי האזור מסלול הליכה או ריצה ומתקני כושר ציבוריים הכוללים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד. באמצעות תכנית אישית הנבנית על ידי מאמן כושר אישי ניתן לנצל את פינות הכושר בעיר לאימון גופני יעיל ולהגיע לתוצאות.

לעיתים, ההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לנו את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי בגבעתיים אין צורך לצאת מהבית במידה ואין זמן וחשק. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס, ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם ועוד…

מקומות מומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי בגבעתיים:

  • גן העלייה השנייה  בגבעתיים – גן העלייה השנייה הינו מקום פתוח בו ניתן למצוא מתקני כושר ציבוריים. המקום מצוין כמקום מפגש עם מאמן כושר אישי שבאמצעות תכנית מקצועית שתשלב ציוד כושר כדוגמת TRX  ניתן להגיע לתוצאות מרשימות המבוססות על מטרות אישיות – בין אם מדובר בפיתוח מסת שריר או כוח, ובין אם מדובר בהורדת משקל ובפעילות אירובית.
  • מתקני ספורט בגן רבקה – גן רבקה כולל מתקני ספורט חדשניים שהוקמו  לאחרונה ומציעים למתאמנים מתקני כושר שונים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

 

 

 

(Visited 363 times, 1 visits today)

לאון מאמן כושר אישי יסודי, אכפתי ומעל לכל מקצוען ברמה מאוד גבוהה בעל ידע עצום. היה לי הכבוד ללמוד ולעבוד אתו, ונשאר רק להמליץ עליו בחום - מאמן בחסד.

בהצלחה,

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

עידו ברזילי, מודיעין