מאמן כושר אישי בחולון

כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בחולון, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואורח חיים הבעייתי שלהם, אבל לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את הדחיפת מוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי בחולון מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים ואפילו עם קצת אוויר גם בימים של קיץ.

מקומות לביצוע אימון עם מאמן כושר אישי בחולון:

חולון פארק - פרס

חולון – פארק פרס

  • גן המפוזר מכפר אז”ר (קריית פנחס איילון) – גן יפהפה זה מציע אפשרויות אימון רבות. מעבר למסלולי הריצה ולמדשאות רחבות הידיים שבפארק, תוכלו למצוא שם גם מתקני כושר. בין היתר מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.
  • פארק פרס – נמצא בדרום מערב העיר חולון ומשתרע על 300 דונם. בחלק הצפוני של הפארק כולל שבילי הליכה, ריצה ומתקני כושר שונים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד. .
  • החולות בפארק פרס – בין האחרונים שנשארו במצבם הטבעי לאורך מישור החוף, מאפשרים מגוון רחב של אימונים.
  • גן הגליל –  בגן מקסים זה פזורים גם כן מתקני כושר רבים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.  והוא יכול לשמש כנקודת מפגש מצוינת עם מאמן כושר אישי בחולון.

לעיתים, ההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לנו את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית במידה ואין זמן וחשק. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס ועוד ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 165 times, 1 visits today)

לאון מאמן כושר אישי יסודי, אכפתי ומעל לכל מקצוען ברמה מאוד גבוהה בעל ידע עצום. היה לי הכבוד ללמוד ולעבוד אתו, ונשאר רק להמליץ עליו בחום - מאמן בחסד.

בהצלחה,

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

עידו ברזילי, מודיעין