מאמן כושר אישי בנס ציונה

כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בנס ציונה, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואורח חיים הבעייתי שלהם, אבל לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את הדחיפת מוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי בנס ציונה מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים ואפילו עם קצת אוויר גם בימים של קיץ.

בעיר נס ציונה קיימים פארקים ואזורי ריצה רבים. בנוסף, באזורים רבים ברחבי העיר ניתן לבצע אימוני TRX ואימוני OUTDOOR בנוחות וביעילות.

נס ציונה

נס ציונה

מסלולי הליכה\ריצה\רכיבה ומתקני כושר באזורים השונים של נס ציונה המומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי:

  • דרך נוף נס ציונהדרך נוף נס ציונה היא מסלול מעגלי שאורכו כ-30 ק"מ, הסובב את העיר ומתאים להליכה ולרוכבי אופני שטח מקצועיים. לאורך המסלול המסומן לכל אורכו בירוק עם סימון אופניים, קיימות נקודות תצפית וכן נקודות דרכן ניתן לשוב לתוך העיר.  
  • פארק האופניים – בסמוך למסלול בחלקו המזרחי (ליד חורשת המושבה), נמצא פארק האופניים הפאמפ-טרק הגדול ביותר בארץ. מסלול הפאמפ-טרק מיועד לרכיבת שטח אתגרית וכולל כ-300 מטרים של אלמנטים לרכיבה. בסמוך לו הוקם גם מסלול קטן יותר למתלמדים, ואזור לימודי ובו מתקני שיווי משקל לרכיבה.
  • ספורטק נס ציונה – (רחוב ויצמן) בספורטק נס ציונה יש מגרש כדורגל עם דשא סינתטי, מתקני כושר חיצוניים בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי ואופני כושר, מגרש הוקי גלגיליות ומדשאות בהן ניתן לבצע אימוני כושר אישיים וקבוצתיים.
  • מקומות נוספים בנס ציונה שיש בהם מתקני כושר: מליבו (רחוב מנחם בגין), לב המושבה (רחוב הגיא), שכונה העמק (רחוב הפרדסים), גן החשמל (רחוב השיריון), רחוב אפריים קומרוב פינת קיבוץ גלויות, רחוב עמק השושנים פינת ז'בוטינסקי ורחוב ויצמן פינת החרש. כל המקומות מגיעים בחסות האתר של עיריית נס ציונה.

במידה וההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לכם את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס ועוד ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 318 times, 1 visits today)
מריוס מאמן סבלני, קשוב, ומקצועי בצורה לא רגילה. האימונים מגוונים ומאתגרים במידה הנכונה, האווירה טובה והמחוייבות ההדדית לאימון הופכים את ההתמדה לקלה יותר ואת התהליך למהנה יותר אנו מתאמנים כחודשיים וחצי ואי אפשר להתעלם מהתוצאות ממליצה בחום! אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
טל, תל-אביב