מאמן כושר אישי בראשון לציון

כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בראשון לציון, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם וישנו את האורח חיים הבעייתי שלהם, אבל לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את הדחיפת מוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי בראשון לציון מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים ואפילו עם קצת אוויר גם בימים של קיץ.

ראשון לציון

ראשון לציון

מקומת שונים לביצוע אימון עם מאמן כושר אישי בראשון לציון:

  • חוף הים – מהווה מקום מצויין לאימון כושר, בפארק המשתרע על שטח ענק יש מיני מגרשי כדורגל, מתקני ספורט וכושר הכוללים בין היתר: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.
  • גן המושבה (רחוב הרצל): גן יפה ומוצל זה יכול לשמש כמקום מושלם לאימון כושר אישי. עיריית ראשון לציון דאגה לפזר ברחבי הגן מתקני כושר וספורט שונים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.
  • ספורטכיף (רחוב משה דיין): ולתחילת אימון. במקום יש כל מה שנחוץ לאימון מגוון ויעיל מגרשי כדורסל, טניס, מסלולי ריצה, מכשירים לאימוני כוח הכוללים בין היתר: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.
  • גן פרס נובל – ממוקם במערב העיר בין הרחובות הנרי קיסינג’ר מצפון, מוטה גור ממזרח, באזור קיימים מסלולי הליכה, בגן עצמו שמאד מטופח וירוק ניתן לבצע אימון כושר בתוך הגן קיימים מגרשי כדורגל וכדורסל.
  • נווה הלל (חורשה מערבית): חורשה זו היא מקום נפלא לאימון ביום שמש חם. מעבר לצל ולקרירות הטבעית במקום, יש בה שלל מתקני כושר בין היתר: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.

לעיתים, ההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לנו את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית במידה ואין זמן וחשק. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס ועוד ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 217 times, 1 visits today)
מריוס מאמן סבלני, קשוב, ומקצועי בצורה לא רגילה. האימונים מגוונים ומאתגרים במידה הנכונה, האווירה טובה והמחוייבות ההדדית לאימון הופכים את ההתמדה לקלה יותר ואת התהליך למהנה יותר אנו מתאמנים כחודשיים וחצי ואי אפשר להתעלם מהתוצאות ממליצה בחום! אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
טל, תל-אביב