אימון כושר לילדים

מזון מהיר, אורח חיים בלתי פעיל ודימוי עצמי ירוד, כל אלה תורמים לילדינו להיות חסרי אנרגיה ובעלי עודף משקל. הורים רבים נאבקים בדרישות של לוח הזמנים האינטנסיבי בעבודה קדחתנית ומתקשים למצוא את הזמן כדי לעזור לילדים שלהם ללמוד בחירת מזון מתאים ובריא וליישם זאת.

אימון כושר לילדים הוא לא רק לבעוט בכדור, זהו בוודאות אינו פתרון של 'זבנג וגמרנו'. באימון ייעודי לקטינים המטרה היא להטמיע פעילות גופנית בריאה והרגלי אכילה נכונים שיימשכו כל החיים.

חינוך לבריאות גופנית הוא אחד הנושאים המרכזיים והחשובים בחיי הילד שלכם. מתמטיקה או אנגלית אנו מחוייבים ללמוד בבית הספר, אך לא כל אחד משתמש במקצועות אלו בחייו הבוגרים. לעומת זאת, הגוף שלנו הוא מתנה לכל החיים וחשוב שנדע איך לשמור עליו!

אימון כושר לילדים

יש כמה תחומים מרכזיים שניגע בהם כדי לעזור ליידע ולעורר את הילדים שלך לעשות בחירות טובות יותר: דימוי עצמי חיובי, בחירות מזון בריאות, אורח חיים פעיל ואקטיבי, דפוסי שינה וחשיבות הנתונים הפיזיים (משקל, אחוזי שומן וכו').

התכנית שלנו מובנית והיא כוללת :

שיחה, הגדרת מטרה ראשונית ובדיקת כושר

תכנית מקיפה הכוללת פגישה פנים אל פנים, אימון כושר אישי ותכנית פעילות משפחתית

תכנית תזונתית, בקנה אחד עם המטרות של הילד שלך

פגישות תקופתיות למדידת התקדמות

הגישה שלנו היא לנהל את זה כפרויקט משפחתי. ילדים לומדים הכי טוב דרך דוגמה אישית ועקביות חיובית. אנחנו כאן כדי לתמוך בך לפתח תכנית שמתאימה למשפחה שלך, וליצור את התוצאות הרצויות.

אם הילד שלכם סובל מעודף משקל, חוסר אנרגיה, שינה גרועה, עצבני או מתקשה להתרכז, את/ה עשוי/ה לראות שיפור מרשים עם יישומה של תכנית האימונים והתזונה המובנית.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 345 times, 1 visits today)
מריוס מאמן סבלני, קשוב, ומקצועי בצורה לא רגילה. האימונים מגוונים ומאתגרים במידה הנכונה, האווירה טובה והמחוייבות ההדדית לאימון הופכים את ההתמדה לקלה יותר ואת התהליך למהנה יותר אנו מתאמנים כחודשיים וחצי ואי אפשר להתעלם מהתוצאות ממליצה בחום! אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
טל, תל-אביב