אימון כושר למבוגרים

עצמות ושרירים של המבוגרים זקוקים ליותר טיפול ותשומת לב. תנועתיות חשובה כדי לשמור על גמישות. לעתים לוקח יותר זמן על מנת לזוז בבוקר, אבל אין סיבה שהגוף שלך לא ישמור על המראה כל עוד מתאמנים עם מאמן כושר אישי בכיר המתמצא בתחום. בעזרת אימון כושר אישי מקבלים פעילות גופנית ממוקדת ולוח זמנים המתאימים לגוף שלך, מה שמאפשר לך לעבוד במסגרת תכנית אישית, שמכוונת לאזורים בעייתיים ולנקודות התורפה של הגוף שלך.

אימון כושר אישי בבית גורם לעייפות שחדרה לגוף, להתגלגל מספר שנים לאחור ולהתחדשות הליבה שלך עם אנרגיה חדשה. בנוסף, נעבוד על תכנית אירובית ומתיחות המותאמים לרמה ולקצב האישי בתיאום עם הרגלי אכילה בריאים. פעילות מתמדת, עדינה שמעלה את קצב הלב, תוך גמישות מוגברת משפרת את איכות החיים שלך. אימון כושר אישי הוא הדרך החכמה לעצור את תהליך ההזדקנות בכל החזיתות, שיפור הבריאות מושג באמצעות תרגילים מתוכננים המיועדים לקשישים.

תרגילים מותאמים אלו יפעלו לצמצום השמנת יתר הנגרמת על ידי אורח חיים בלתי פעיל, תרגילים אחרים יעזרו בתנועתיות הגוף והקלה בקשיחות השרירית.

אימון כושר אישי למבוגרים בבית שם דגש על שיפור הניידות והגמישות שלך, אימונים בבית מותאמים ללוח הזמנים שלך, בעזרת המאמנים שלנו מתנהל מעקב אחר ההתקדמות שלך, איתור כל הבעיות התנועתיות שלך. אימון הכושר בבית הוא הבמה לאורח החיים החדש, ניהול הבריאות שלך, הגוף מקבל מוטיבציה לקום וללכת, ואימון כושר אישי הוא המומנטום שמרים את הגוף והנפש לרמת פעילות גופנית גבוה יותר..

כל אחד יכול להגיע למטרות הפרטיות שלו למרות הקשיים של הגיל. התרגילים משתנים בעצמתם, מיקום ומשך זמן כדי לעבוד תוך כדי מודעות גופנית. אנו עובדים לשיפור מחלות כרוניות שונות כגון דלקת פרקים וכאבי פרקים, אוסטיאופורוזיס ובעיות שליטה מוטורית. אנחנו נעבוד על שיווי המשקל ושיפור טונוס השרירים משני צדי הגוף. אתה תמצא שאימון כושר אישי הוא הנתיב האידיאלי לשמירה על ביטחון עצמי, ויסייע לך בעמידה והליכה.

זכור, הזקנה היא לא אות להאט ולעצור בצורה קיצונית את אורח החיים. אימון כושר אישי בגיל המבוגר מקדם את מה שמחקר רפואי כבר יודע: פעילות גופנית מעכבת השפעות הזדקנות ותורמת לשחזור אנרגיה חיונית. יותר מזה, פעילות גופנית יוצרת תחושה של בריאות וזרימת רגשות חיוביים,  ככל שרמת האנרגיה עולה איכות החיים משתפרת.

אז תשכחו מלהזדקן בכורסה בזמן צפייה בטלוויזיה. הגבולות הישנים של איך לחיות את החיים בזקנה נופצו. עכשיו זה הזמן לחיות את החיים עד תום, לצאת לפגוש חברים ובני משפחה בגמלאות. מאמן הכושר האישי שלך הוא בפינה שלך, מעודד אותך, תומך ועוזר לך לשמר את האורח חיים הכי בריא שיכול להיות.

 מאמרים בנושא ניתן למצוא בבלוג:

כוח ושיווי משקל בקרב מבוגרים

אימון כושר למבוגרים

תרגול שיווי משקל וכוח בקרב מבוגרים

אימון כושר בגיל השלישי

 

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 203 times, 1 visits today)