אימון TRX

אימון כושר אישי TRX

אימון כושר בעזרת ה-TRX דורש נוכחות של מאמן כושר אישי, במיוחד אם אתם\ן בתחילת הדרך, ה-TRX הוא כלי שימושי ונייד שיכול לעלות את איכות האימון כושר שלכם אם רק תשתמשו בכלי זה בצורה נכונה. אימון TRX משתמש במשקל הגוף שלנו על מנת לאפשר לנו להתאמן בעזרת מאות תרגילים שונים. ניתן להתאים אותם אישית לכל אחד ובעזרתם ניתן להגיע לתוצאת הכושר אליה אתם שואפים. היכולת להתאים את ה- אימון TRX לרמת הכושר הגופני של כל אחד ואחת הופכת אותו לכלי פרקטי כמעט לכל מתאמן לא משנה היכן הוא נמצא ברמת הכושר הגופני שלו.

אימון TRX

מאמני הכושר המוסמכים שלנו, מציעים אימון כושר אישי שלם המתבסס על משקל הגוף שלכם שבעיקרו תעבדו בעזרת רצועות ה-TRX. בעזרת כלי זה ניתן לבנות תכנית אימונים ספציפית המתאימה לרמתכם, לא משנה אם אתם מתחילים, מתקדמים או אתלטים מקצועיים. במידה ואתם מעוניינים בשינוי וגיוון באימון הכושר שלכם כלי זה הוא במיוחד עבורכם.

הבונוס הגדול ביותר של ה-TRX שניתן לעבוד אתו כמעוט בכל מקום: בפארק (ניתן לקשור אותו לעץ או למתח ייעודי), בבית (ל-TRX יש חיבור ייחודי לדלת שלכם). בנוסף, ה-TRX הוא כלי קל וניתן גם לקחת אותו לנסיעות עבודה.  ניתן לקרוא עוד על ה-TRX במאמר שכתבתי.

במידה והתעייפתם מאותם אימונים ישנים שחוזרים על עצמם או אם אתם רוצים לשפר את היציבה, שיווי משקל, וכוח השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם! אנו נביא את הידע, ניסיון ומוטיבציה שלנו על מנת לדחוף אתכם להצלחה במטרות הכושר הגופני האישיות שלכם! 

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 315 times, 1 visits today)

לאון מאמן כושר אישי יסודי, אכפתי ומעל לכל מקצוען ברמה מאוד גבוהה בעל ידע עצום. היה לי הכבוד ללמוד ולעבוד אתו, ונשאר רק להמליץ עליו בחום - מאמן בחסד.

בהצלחה,

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

עידו ברזילי, מודיעין