הסיוט בבחירת מאמן כושר אישי!

מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך לפעמים יכולים לגרום יותר נזק מאשר תועלת. השתמש בהנחיות הבאות על מנת למצוא את המאמן כושר המתאים ביותר עבורך.

הסיוט בבחירת מאמן כושר אישי:

ראשית כל, מגיעה ההחלטה להזיז את עצמנו מהספה, להתחיל להיכנס לכושר, או לרדת במשקל. מזל טוב! זהו הצעד הראשון ועליכם להיות גאים בו. הצעד הבא הוא ההחלטה האם: להירשם לחדר כושר, להתחיל באימון בחוץ או פשוט, לבצע אימון כושר בבית.

נניח שהחלטתם להירשם לחדר כושר. הרגע הזה, שבו אנו נכנסים בפעם הראשונה לחדר כושר יכול להיות טראומתי בדיוק כמו היום הראשון בצבא, או היום הראשון בתיכון. קחו את ההתחלה הכי מאיימת שחוויתם והדביקו אותה שם. אם החלטתם להתאמן בחוץ או בבית, גם אז, יש סימן שאלה גדול. למרות כל החומרים שאפשר לראות ב- YOUTUBE, חייבים להיזהר, כי לא כל המידע שנותנים לנו באינטרנט מתאים לכל אחד.

בשלב זה, אנשים נוטים להתעניין לגבי שירותיו של מאמן כושר אישי על מנת להתחיל. אם אתם בחדר כושר, מאמן כושר אישי יכול לעשות לכם סיבוב בין המכשירים השונים ולהסביר עליהם. מאמן כושר אישי יכול להדריך אתכם על המכשירים שקיימים בחוץ (בפארקים ובים) וכן, להראות לכם כיצד ניתן להשתמש בציוד בביתכם כדי לעשות אימון אפקטיבי, ואיזה ציוד כדאי לקנות כדי להפוך את האימון לעוד יותר אפקטיבי. מאמן כושר אישי יכול לעזור לכם לקבוע את מטרות האימון ולתאם את האסטרטגיה שבה יש לנקוט על מנת להגיע למטרות הללו, לפעמים גם בעזרת טיפים קטנים, אך משמעותיים, בתזונה. בנוסף, מאמן כושר לא שמור רק למתחילים, הוא יכול לאמן אתכם גם לתחרות, מרוץ, ענף ספורט מסויים, או פשוט להתגבר על מכשולים פסיכולוגיים בזמן אימונים.

 

מאמן כושר אישי

אם אתם הולכים להשקיע זמן, כסף ואמון במאמן כושר אישי, כדאי שהוא ידריך אתכם בכיוון הנכון, ועליכם לעשות את הבחירה המושכלת ביותר. לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי או מאמנת כושר אישית בגלל איך שהם או הן נראים\אות יכול להתגלות לנו כטעות, כאשר נגלה שיש להם יותר שרירים משכל.

הסיוט בבחירת מאמן כושר אישי!

מאמני כושר אישיים יכולים להימצא בכל מקום, זהו יתרון וגם חיסרון כאחד. אם אתם מעדיפים אימון כושר בבית או אימון כושר בחוץ התחילו בחיפוש פשוט באינטרנט. באזור שלכם יעלה מספר לא מבוטל של מאמנים פוטנציאליים. לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי בבית או בחוץ יכול להיות עסק יקר יותר, אך לעיתים זו הדרך הנוחה ביותר להתחיל להתאמן. בנוסף, כאשר אתם פונים למאמן כושר, וודאו שהוא מביא איתו ציוד לאימון כושר אישי, אלא, אם יש לכם חדר כושר בבניין המגורים, או שפשוט יש לכם את הציוד.

ברגע שיש לכם את המועמדים השתמשו בנקודות הבאות על מנת לבחור. אם המאמנים מסרבים לשתף פעולה, תרגישו חופשי לפסול אותם ולעבור הלאה למועמד הבא.

 

וודאו שיש למאמן כושר האישי שלכם את ההשכלה המתאימה!

הדבר הראשון והכי חשוב בבחירת מאמן כושר אישי הוא לוודא שיש להם את התעודות המתאימות ושהם למדו במוסד מוכר. היום קל מידי לקרוא לעצמך מאמן כושר אישי מבלי שעשית את המינימום הנדרש על מנת להיות אחד כזה. מאמני כושר אישיים טובים הם בדרך כלל כאלה שלמדו במוסדות המוכרים, בשלוחות שלהם, או אפילו בעלי תואר ראשון במגוון תחומים שקשורים לספורט או חינוך גופני. בארץ מדובר על מוסדות כמו וינגייט, שיאים, סמינר הקיבוצים, מכללת אוהלו, מכללת גבעת וושינגטון והשלוחות של כל אלו. בנוסף, יש לוודא שלמאמן יש ביטוח על האימונים האישיים שהוא מבצע וגם תעודת עזרה ראשונה בתוקף. אל תתביישו לבקש את הדברים הללו. אתם מפקידים את הבריאות שלכם בידי המאמן, כך שהכול חייב להיות לגיטימי.

חפש את מה שמניע אותך להתאמן!

בחרו מאמן אשר מתאים לצרכים האישיים שלכם ולהעדפות הלמידה האישיות. יש אנשים שמעדיפים לבחון את הגבולות הפיזיולוגיים שלהם בכל אימון, ועל כן הם מחפשים מאמן שיידחף אותם למטרה זו, בדומה למפקד בצבא. אחרים יעדיפו לעבוד עם מאמן אשר נותן חיזוקים חיוביים ועידוד עדין יותר. מאמן הכושר האישי שלכם חייב להתאים לאופי שלכם.

אתם הולכים לבלות הרבה מאוד שעות עם מאמן הכושר שלכם, לכן, הנוחות והיכולת שלכם לתקשר אתו בהחלט מהוות משקל גדול. אל תפחדו לשאול שאלות ישירות על סגנון האימון ועל השיטות להגברת המוטיבציה. הרבה יותר טוב לא להתחיל להתאמן עם מאמן כושר שאינו מתאים מאשר לבחור במאמן הלא מתאים.

תבדקו המלצות של מתאמנים אחרים!

המקצועיות של מאמן הכושר האישי שלכם נמדדת גם באמצעות ההישגים שאותם השיגו לקוחות ותיקים שלו. בקשו את סיפור ההצלחה של המאמן וגם את ההמלצות מצד הלקוחות הוותיקים שלו. בין אם אתם מעוניינים להוסיף מסת שריר, לשרוף שומן או להתאמן לתחרות אתלטיקה, כדאי לוודא שלמאמן יש הצלחות בתחום הרלוונטי. כל מאמן כושר אישי צריך להתחיל מנקודה כלשהי, אבל האם אתם באמת רוצים להיות ניסוי ראשוני כאשר אתם רק מתחילים להתאמן? עדיף לכם לבקש המלצות ספציפיות, שמות של אנשים איתם ניתן לדבר לגבי שירותיו של מאמן הכושר האישי שבחרתם.

הגדירו את התנאים האישיים שלכם

אם יש לכם צרכים מיוחדים, כמו למשל פציעות ספציפיות, או מצב בריאותי מסוים, עליכם ליידע את מאמן הכושר האישי הפוטנציאלי שלכם ולשאול אותו האם יש לו ניסיון עם מקרים כמו שלכם. אימון גופני עשוי לשפר מצבים רפואיים רבים, אבל בחירות לא טובות של צורת האימון יכולות לדרדר מצב רפואי בקלות. אם יש לכם מצב רפואי ספציפי, בקשו אישור מהרופא שלכם להתחיל להתאמן עם מאמן כושר אישי וציינו בפני מאמן הכושר שלכם את כל הבעיות הרפואיות שיש לכם.

קחו את הזמן

אם אתם הולכים להפקיד את הבריאות שלכם בידי מאמן הכושר האישי שלכם אז קחו את הזמן לבחור את איש המקצוע המתאים ביותר בשבילכם. כדאי לדבר עם כמה מאמנים לפני שמחליטים להתחיל לעבוד עם מאמן ספציפי, וזאת, רק על מנת לשמוע מה יש להם להגיד ולראות אם יש מישהו מהם שמתאים יותר למטרות הספציפיות לכם. בנוסף, רק משיחה עם מאמן הכושר אישי ניתן להבין המון על הניסיון שיש לו ועל המוטיבציה שיש לו להתחיל לאמן אתכם.

לסיכום, אם אתם מעוניינים להתחיל חיים בריאים וחדשים צריך למצוא את המאמן כושר האישי שמושלם למטרות האישיות שלכם. לעשות את הבחירה הנכונה יכולה להיות ההבדל בין שינוי אורח החיים שלכם לכישלון נוסף לסטטיסטיקה שלכם.

 

לאון קסלר חתימה

(Visited 1,162 times, 1 visits today)

תגובות

תגובות

Replies for “הסיוט בבחירת מאמן כושר אישי!”

Comments are closed.

 • להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

  אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

  Please wait...
 • הירשמו כעת וקבלו את הטיפים העדכניים לאורח חיים בריא

 • כתבות נצפות ביותר

 • כתבות אחרונות בבלוג

  גומיות כושר
  כל מה שרציתם לדעת על גומיות כושר ולא העזתם לשאול

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  סימפיוליזיס בהריון
  רק מנוחה פותרת סימפיזיוליזיס בהריון? אז זהו, שממש לא!

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  5 תרגילי תנועה חשובים במהלך ההיריון

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  מאמן כושר אישי מומלץ
  מאמן כושר אישי מומלץ איך למצוא אחד מבלי להתחרפן?

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  תכנית אימונים עם מכשירים לנשים מתחילות בחדר כושר

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  חתירה בסאפ
  11 היתרונות של גלישת סאפ שתתקשו למצוא בכל פעילות גופנית אחרת

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  10 מיתוסים שרירי בטן
  10 מיתוסים על שרירי בטן שעד היום נראו לכם הגיוניים לחלוטין

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  מאמן כושר אישי מחיר
  איזה מחיר תשקיעו על מנת לעבוד עם מאמן כושר אישי?

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  לרדת בגדול
  התכנית לרדת בגדול נשמעת לכם מפתה?

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

  אורח חיים בריא
  אסון או פאסון? אורח חיים בריא בנסיעת עסקים

  מאמן כושר אישי יכול להיות נכס משמעותי, אך…

לאון מדריך מעולה, בעל הבנה מעמיקה בכל היבטי הכושר והתזונה.

בעל יחסי אנוש מעולים, עם המון סבלנות ללקוח ויחס אישי מדהים.

והכי הכי חשוב, בזכותו ירדתי מעל 10 קילו!!!

אם לאון מצליח לאמן פרד עיקש כמוני, קל וחומר שיתאים לכל אחד.

שיהיה לכם אימון נעים עם לאון

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

אבנר הייזלר, תל-אביב