מאמן כושר אישי ברמת השרון

כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי ברמת השרון, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואורח חיים הבעייתי שלהם, אבל לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את הדחיפת מוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי ברמת השרון מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים ואפילו עם קצת אוויר גם בימים של קיץ.

בעיר רמת השרון קיימים פארקים ואזורי ריצה רבים. בנוסף, באזורים רבים ברחבי העיר ניתן לבצע אימוני TRX ואימוני OUTDOOR בנוחות וביעילות.

מאמן כושר אישי ברמת השרון

מסלולי הליכה\ריצה בשילוב עם מתקני כושר באזורים השונים של רמת השרון המומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי:

פארק רמת השרון – בתור מאמן כושר אישי שיש לו מתאמנים באזור זה. הפארק הוא המקום המועדף עלי לאימון כושר אישי. הפארק הציבורי הירוק ברחוב הנצח משתרע על שטח של כ- 40 דונם הכוללים : מתקני ספורט ייחודיים, שבילי הליכה ורכיבה על ואופניים.

איצטדיון האתלטיקה צמוד לתיכון "רוטברג" ברמת השרון – איצטדיון אתלטיקה מקצועי הפתוח לקהל הרחב. היקפו כ-200 מטר של מסלול ריצה מקצועי התורם בבלימת זעזועים ומאפשר אימוני אינטרוולים וספרינטים. נוסף על כך, באיצטדיון יש מתקני כושר בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף ומכשיר לחיצת רגליים.

אזור שכונת נווה רום ברמת השרון – שכונה זו נמצאת ממש בכניסה לעיר. באזור זה יש מסלול ריצה, הליכה ורכיבה מואר המאפשר פעילות גם בשעות החשיכה. בנוסף, קיימים בשכונה זו גינות כושר שבין היתר כוללות: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי ואופני כושר.  

במידה וההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לכם את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס ועוד ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 159 times, 1 visits today)