מאמן כושר אישי תל אביב

כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי תל-אביב על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם וישנו את האורח חיים הבעייתי שלהם, אבל, לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את דחיפת המוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי תל אביב מכיר את המקומות הכי טובים, שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים ואפילו עם קצת אוויר, גם בימים של קיץ.

מאמן כושר אישי תל אביב אז איפה מתאמנים?

תל אביב מלאה בפארקים, ים ומקומות עם מתקני כושר. הגדול מבניהם, וזה שנחשב לפארק בין הגדולים בישראל, הוא פארק הירקון. אימון כושר בפארק הירקון יכול לכלול: ריצה, רכיבה על אופניים, שימוש במתקני כושר הפזורים לאורך הפארק וציוד שהמאמן כושר אישי מביא איתו כגון: TRX (רצועות שעובדות על התנגדות של משקל גוף), גומיות ועוד. כל מאמן כושר אישי תל אביב מכיר את כל מתקני הכושר ומסלולי הריצה בפארק. 

מאמן כושר אישי תל אביב העיר המדהימה

תל אביב העיר המדהימה

לאורך חוף הים המרהיב של תל אביב יש מקומות רבים עם מתקני אימונים שבהם אפשר להשתמש בזמן אימון הכושר האישי. המתקנים כוללים מכשירים למתחילים וגם מכשירים למתקדמים כגון: מתח ומקבילים. רב המתקנים בחוף מוצלים וניתן להתאמן בהם בערך עד שעה 10 בבוקר ומשעה שש בערב בלי בעיה. מאמן כושר אישי תל אביב מכיר את כל המקומות האפשריים, בהם אפשר להיפגש, על מנת לבצע אימון איכותי. החופים בהם יש מתקנים: חוף גורדון, חוף ירושלים, הדולפינריום ופארק צ'רלס קלור על הים בצמוד לדולפינריום. בנוסף, ניתן לבצע ריצות בוקר בטיילת ולצפות בנוף המשגע של הים.

אם תירצו ניתן לבצע אימוני כושר בסטודיו לאימונים אישיים בתל אביב. קיימים חדרי כושר בוטיק רבים בתל אביב. חדרי כושר אלו מציעים כניסה למאמני כושר אישיים בלבד, ואין שם מתאמנים בודדים שמתאמנים ללא מאמן כושר אישי. שיטה זו נהוגה בעיקר בארצות הברית. הלקוח רוכש חבילה אצל מאמן כושר אישי תל אביב בלבד ולא צריך לדאוג למנוי או להתחייבות לטווח ארוך בחדר כושר. כיום רוב מאמני הכושר המקצועיים עובדים בחדרי כושר בוטיק ולא ברשתות גדולות, שבדרך כלל מעסיקות מאמני כושר בתחילת דרכם.  

קצת פירוט על מקומות אפשריים לאימון עם מאמן כושר אישי תל אביב :

פארק הירקון: כולל בתוכו מספר מסלולי ריצה כמו גם תחנות של מכשירי כושר הפזורות לאורך המסלולים השונים, עליהם מאמן כושר אישי תל אביב יכול לאמן אתכם.

מסלול ריצה ארוך – מתחיל בשביל הסלול בנקודה המזרחית ביותר של פארק הירקון באזור קצה רחוב הברזל ברמת החייל ומתפתל לאורך הגדה הצפונית של נחל הירקון עד למתחם הנמל וחזרה. מסלול זה למקצוענים בלבד מכיוון שאורכו כ20 ק"מ. ישנן תשע נקודות מים לאורך המסלול והוא מואר ברובו. לאורך מסלול זה יש חמש תחנות של מכשירי כוח. במידה והריצה מתבצעת בחלק הצפוני של הפארק: בפארק מול רחוב ראול וולנברג, ליד אזור הצפארי, בספורטק ובנמל.

המסלול הבינוני – מתחיל בגשר העץ הסיני בצד של שכונת בבלי, משם רצים לכיוון הנמל עד שמגיעים לגשר העץ שמחבר בין הנמל לרידינג, עולים על גשר זה ומסתובבים חזרה עד לגשר עץ הסיני. זהו מסלול פשוט שלא ניתן לטעות בוא ואורכו כ-6 ק"מ.

והמסלול הקצר מתחיל בגשר שעובר מתחת לגשר של דרך נמיר וניתן לרוץ בדרך שעוברת ליד הספורטק, בהמשך ליד מגרשי הטניס ועד הגשר של הנמל. משם ניתן או להסתובב ולחזור אחורה או לעלות על הגשר ולרוץ בחזרה בצד השני של הפארק. בין 4.5-5 ק"מ תלוי מה מחליטים. מאמן כושר אישי תל אביב יכול להתלוות אליכם לריצה בפארק ולעזור לכם ללמוד לרוץ בקצב שלכם.

מתקני כושר מפוזרים ברחבי העיר בהם מאמן כושר אישי תל אביב יוכל לאמן אתכם:

 • מתחם מתקני הכושר של ראול וולנברג – המתחם נמצא בפארק מול הצומת של ראול וולנברג ופנחס רוזן. במתחם מתקנים זה יש מספר מכשירים הן למתקדמים והן למתחילים: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד. מאמן כושר אישי תל אביב יידע להסתדר עם המתקנים שנמצאים בגינות אלה. 
 • גן מאיר – בלב העיר תל אביב שוכן הגן ששופץ לאחרונה. גן מאיר כולל בתוכו מתקני כושר שונים:מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד. בנוסף, יש פה מגרש קט רגל וחצי מגרש כדורסל. המקום נמצא בין עצים והוא שקט, רגוע ומתאים לאימוני כושר אישיים עם מאמן כושר אישי תל אביב. 
מתקני כושר גן מאיר

מתקני כושר גן מאיר

 • מתקני כושר ליד הצפארי – מתקני כושר אלו בפארק נמצאים בצמוד למסלול הריצה, באזור פסטורלי בפארק. מסביב יש רק עצים ולא רואים את הכביש כלל. מבחינת הציוד יש שם את כל מה ש – מאמן כושר אישי תל אביב שלכם צריך על מנת שיוכל לעבוד: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.
 • ספורטק – מתחם מתקני הכושר, מהגדולים בתל אביב, המאפשרים אימוני כושר אישיים במכשירים, ובנוסף, ברחבה הצמודה למכשירים שם תמיד ניתן לראות מאמני כושר אישיים רבים. מסלול הריצה לאורך הספורטק הוא מסלול מסומן של כ 1000 מטר, המאפשר אימוני אינטרוול ושילובם עם מתקני הכושר.
 • נמל תל אביב – בכניסה לנמל תל אביב קיימים מתקני כושר נוספים. מלבד השביל שמחלק בין ההולכים, הרצים ורוכבי האופניים, יש שם אזור מוצל עם מתקני כושר שבינהם: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.
 • חוף הים של תל אביב – הטיילת המתחדשת של תל אביב מתחילה מאזור יפו (מרכז פרס) ומסתיימת בחוף תל ברוך. רצועת הטיילת משתרעת בערך על פני שטח של 20 ק"מ. כל קטע שתבחרו מהטיילת מדהים בפני עצמו. לאורך הריצה יש מספר תחנות עם מכשירים: חוף תל ברוך, חוף מציצים, גן העצמאות, חוף גורדון, חוף ירושלים, מול הדולפינרים, מול בית התעשיינים, בפארק מדרון יפו. מתקני הכושר שנמצאים במקומות המתאימים לכך הם: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד. ונוספו גם מתקנים חדשים דוגמת גן העצמאות, שם התווספו מספר מתקנים חדשים הכוללים סולם טיפוס אופקי. כל המקומות מאפשרים שילוב של אירובי (הליכה או ריצה) עם עבודת כוח במתקנים שכל מאמן כושר אישי תל אביב מכיר.

לסיכום, מאמן כושר אישי תל אביב יגיע עד אליכם בין אם תקבעו אצלכם בבית, בפארקים השונים או בחדר הכושר, ויעזור לכם להגיע למטרות הפרטיות שלכם במהרה.

מתקני כושר דולפינריום

מתקני כושר דולפינריום

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 1,308 times, 1 visits today)
 • להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

  אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

  Please wait...
 • הירשמו כעת וקבלו את הטיפים העדכניים לאורח חיים בריא

 • כתבות נצפות ביותר

 • כתבות אחרונות בבלוג

  גומיות כושר
  כל מה שרציתם לדעת על גומיות כושר ולא העזתם לשאול

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  סימפיוליזיס בהריון
  רק מנוחה פותרת סימפיזיוליזיס בהריון? אז זהו, שממש לא!

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  5 תרגילי תנועה חשובים במהלך ההיריון

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  מאמן כושר אישי מומלץ
  מאמן כושר אישי מומלץ איך למצוא אחד מבלי להתחרפן?

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  תכנית אימונים עם מכשירים לנשים מתחילות בחדר כושר

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  חתירה בסאפ
  11 היתרונות של גלישת סאפ שתתקשו למצוא בכל פעילות גופנית אחרת

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  10 מיתוסים שרירי בטן
  10 מיתוסים על שרירי בטן שעד היום נראו לכם הגיוניים לחלוטין

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  מאמן כושר אישי מחיר
  איזה מחיר תשקיעו על מנת לעבוד עם מאמן כושר אישי?

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  לרדת בגדול
  התכנית לרדת בגדול נשמעת לכם מפתה?

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

  אורח חיים בריא
  אסון או פאסון? אורח חיים בריא בנסיעת עסקים

  כל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את…

לאון מדריך מעולה, בעל הבנה מעמיקה בכל היבטי הכושר והתזונה.

בעל יחסי אנוש מעולים, עם המון סבלנות ללקוח ויחס אישי מדהים.

והכי הכי חשוב, בזכותו ירדתי מעל 10 קילו!!!

אם לאון מצליח לאמן פרד עיקש כמוני, קל וחומר שיתאים לכל אחד.

שיהיה לכם אימון נעים עם לאון

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

אבנר הייזלר, תל-אביב