אימון כושר לילדים

מזון מהיר, אורח חיים בלתי פעיל ודימוי עצמי ירוד, כל אלה תורמים לילדינו להיות חסרי אנרגיה ובעלי עודף משקל. הורים רבים נאבקים בדרישות של לוח הזמנים האינטנסיבי בעבודה קדחתנית ומתקשים למצוא את הזמן כדי לעזור לילדים שלהם ללמוד בחירת מזון מתאים ובריא וליישם זאת.

אימון כושר לילדים הוא לא רק לבעוט בכדור, זהו בוודאות אינו פתרון של 'זבנג וגמרנו'. באימון ייעודי לקטינים המטרה היא להטמיע פעילות גופנית בריאה והרגלי אכילה נכונים שיימשכו כל החיים.

חינוך לבריאות גופנית הוא אחד הנושאים המרכזיים והחשובים בחיי הילד שלכם. מתמטיקה או אנגלית אנו מחוייבים ללמוד בבית הספר, אך לא כל אחד משתמש במקצועות אלו בחייו הבוגרים. לעומת זאת, הגוף שלנו הוא מתנה לכל החיים וחשוב שנדע איך לשמור עליו!

אימון כושר לילדים

יש כמה תחומים מרכזיים שניגע בהם כדי לעזור ליידע ולעורר את הילדים שלך לעשות בחירות טובות יותר: דימוי עצמי חיובי, בחירות מזון בריאות, אורח חיים פעיל ואקטיבי, דפוסי שינה וחשיבות הנתונים הפיזיים (משקל, אחוזי שומן וכו').

התכנית שלנו מובנית והיא כוללת :

שיחה, הגדרת מטרה ראשונית ובדיקת כושר

תכנית מקיפה הכוללת פגישה פנים אל פנים, אימון כושר אישי ותכנית פעילות משפחתית

תכנית תזונתית, בקנה אחד עם המטרות של הילד שלך

פגישות תקופתיות למדידת התקדמות

הגישה שלנו היא לנהל את זה כפרויקט משפחתי. ילדים לומדים הכי טוב דרך דוגמה אישית ועקביות חיובית. אנחנו כאן כדי לתמוך בך לפתח תכנית שמתאימה למשפחה שלך, וליצור את התוצאות הרצויות.

אם הילד שלכם סובל מעודף משקל, חוסר אנרגיה, שינה גרועה, עצבני או מתקשה להתרכז, את/ה עשוי/ה לראות שיפור מרשים עם יישומה של תכנית האימונים והתזונה המובנית.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 355 times, 1 visits today)
היי לאון! רציתי להגיד לך שמאוד מאוד נהנתי באימונים! גם כשאמרתי שלא כיף לי וגם כשהיה לי קשה מאוד עזרת לי. לא הייתי מצליחה להוריד את הקילוגרמים האלו בלעדיך. בהתחלה היה לי באמת מאוד קשה, אבל הצלחת להכניס לי מוטיבציה. אז ממש ממש תודה!
אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
מעיין שגיא, גבעתיים