מאמן כושר אישי בבת ים

בכל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בבת ים, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואת אורח החיים הבעייתי שלהם, אבל, לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את דחיפת המוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות הצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי בבת ים מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים, אפילו עם קצת אוויר, גם בימים של קיץ.

מקומות מומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי בבת ים:

בת ים

אימוני כושר אישיים בבת ים

טיילת בת ים – טיילת, המשתרעת לאורך שלושה קילומטרים, מעוטרת בשדרת דקלים, פרחים ופסלים צבעוניים. בכל מקום פזורים ספסלי ישיבה הצופים אל ים כחול ורצועת חול רחבה וזהובה. לטובת ספורטאים חובבים מסומנים מסלולי הליכה ומכשירי כוח בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.

פארק רמת יוסף – כוללים מתקני כושר מקצועיים לפיתוח גוף ולחיזוק מערכות השרירים, דוגמת מתקני סקי, חתירה, אופניים ופרפר. לבטיחות ונוחות המשתמשים, כל מתקן מוצב על חיפוי גומי רך.

גן שפרבר – כמעט בכל שכונה בבת ים יש גינה עם מתקני כושר הכוללים בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.

ספורטק בת ים – מתחם מתקני הכושר מהגדולים בבת ים הכוללים מגרשי כדורגל, כדורסל ומתקני כושר המאפשרים אימוני כושר אישיים ואימונים עצמאיים. בין המכשירים הקיימים במתחם: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, מכשיר לחיצת רגליים, אופני כושר ועוד.

במידה וההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לכם את החשק לעשות כושר, עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס, ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם ועוד…

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 412 times, 1 visits today)