אימון כושר למבוגרים

עצמות ושרירים של המבוגרים זקוקים ליותר טיפול ותשומת לב. תנועתיות חשובה כדי לשמור על הגמישות. לעתים לוקח יותר זמן על מנת לזוז בבוקר, אבל אין סיבה שהגוף לא ישמור על המראה, כל עוד מתאמנים עם מאמן כושר אישי בכיר המתמצא בתחום. בעזרת אימון כושר אישי מקבלים תכנית פעילות גופנית ממוקדת ולוח זמנים המתאימים לגוף שלך, מה שמאפשר לך לעבוד במסגרת תכנית מותאמת אישית, שמכוונת לאזורים בעייתיים ולנקודות התורפה בגוף שלך.

אימון כושר אישי בבית גורם לעייפות שחדרה לגוף, לחזור מספר שנים לאחור, וכן להתחדשות הליבה שלך עם אנרגיה חדשה. בנוסף, נעבוד על תכנית אירובית ומתיחות המותאמים לרמה ולקצב האישי בתיאום עם הרגלי אכילה בריאים. פעילות מתמדת, עדינה, שמעלה את קצב הלב, תוך גמישות מוגברת משפרת את איכות החיים שלך. אימון כושר אישי הוא הדרך החכמה לעצור את תהליך ההזדקנות בכל החזיתות, שיפור הבריאות מושג באמצעות תרגילים מתוכננים המיועדים ספציפית לגיל הזהב.

תרגילים מותאמים אלו יפעלו להפחתת השמנה הנגרמת על ידי אורח חיים בלתי פעיל, תרגילים אחרים יעזרו בתנועתיות הגוף ובהקלה בקשיחות השרירית.

אימון כושר אישי למבוגרים בבית שם דגש על שיפור הניידות והגמישות שלך, אימונים בבית מותאמים ללוח הזמנים שלך, בעזרת המאמנים שלנו מתנהל מעקב אחר ההתקדמות שלך, איתור כל הבעיותיות התנועתית שלך. אימון הכושר בבית הוא הבמה לאורח החיים החדש, ניהול הבריאות שלך, הגוף מקבל מוטיבציה לקום וללכת, ואימון כושר אישי הוא המומנטום שמרים את הגוף והנפש לרמת פעילות גופנית גבוה יותר..

כל אחד יכול להגיע למטרות הפרטיות שלו, על אף האתגרים האובייקטיבים שהגיל של הגוף הפיזי יוצרים. התרגילים משתנים בעצמתם, באזורים בגוף ובמשך הזמן כדי לעבוד תוך כדי מודעות גופנית. אנו עובדים לשיפור מחלות כרוניות שונות כגון דלקות פרקים וכאבי פרקים, אוסטיאופורוזיס ובעיות שליטה מוטורית. נעבוד על שיווי המשקל ועל שיפור טונוס השרירים משני צדי הגוף. אתה תמצא שאימון כושר אישי הוא הנתיב האידיאלי לשמירה על ביטחון עצמי, ויסייע לך בעמידה והליכה.

זכור, הזיקנה היא לא אות להאט ולעצור בצורה קיצונית את אורח החיים. אימון כושר אישי בגיל המבוגר מקדם את מה שמחקר רפואי כבר יודע: פעילות גופנית מעכבת השפעות הזדקנות ותורמת לשחזור אנרגיה חיונית. יותר מזה, פעילות גופנית יוצרת תחושה של בריאות וזרימת רגשות חיוביים, ככל שרמת האנרגיה עולה איכות החיים משתפרת.

אז תשכחו מלהזדקן בכורסה בזמן צפייה בטלוויזיה. הגבולות הישנים של איך לחיות את החיים בזיקנה נופצו. עכשיו זה הזמן לחיות את החיים עד תום, לצאת לפגוש חברים ובני משפחה בגמלאות. מאמן הכושר האישי מאחוריך, מעודד אותך, תומך ועוזר לך לשמר את האורח חיים הכי בריא שיכול להיות.

 מאמרים בנושא ניתן למצוא בבלוג:

כוח ושיווי משקל בקרב מבוגרים

אימון כושר למבוגרים

תרגול שיווי משקל וכוח בקרב מבוגרים

אימון כושר בגיל השלישי

 

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 456 times, 1 visits today)
מריוס מאמן סבלני, קשוב, ומקצועי בצורה לא רגילה. האימונים מגוונים ומאתגרים במידה הנכונה, האווירה טובה והמחוייבות ההדדית לאימון הופכים את ההתמדה לקלה יותר ואת התהליך למהנה יותר אנו מתאמנים כחודשיים וחצי ואי אפשר להתעלם מהתוצאות ממליצה בחום! אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
טל, תל-אביב