אימון TRX

אימון כושר בעזרת ה-TRX דורש נוכחות של מאמן כושר אישי, במיוחד אם אתם\ן בתחילת הדרך, ה-TRX הוא כלי שימושי ונייד שיכול להעלות את איכות האימון שלכם, אם רק תשתמשו בכלי זה בצורה נכונה. אימון TRX משתמש במשקל הגוף שלנו על מנת לאפשר לנו להתאמן בעזרת מאות תרגילים שונים. ניתן להתאים אותם אישית לכל אחד ובעזרתם ניתן להגיע לתוצאת הכושר אליה אתם שואפים. היכולת להתאים את אימון ה-TRX לרמת הכושר הגופני של כל אחד ואחת הופכת אותו לכלי פרקטי כמעט לכל מתאמן, לא משנה היכן הוא נמצא ברמת הכושר הגופני שלו.

אימון TRX

אימון כושר אישי TRX

מאמני הכושר המוסמכים שלנו, מציעים אימון כושר אישי שלם המתבסס על משקל הגוף שלכם, שמובנה, בעיקרו, על עבודה בעזרת רצועות ה-TRX. בעזרת כלי זה ניתן לבנות תכנית אימונים ספציפית המתאימה לרמתכם, לא משנה אם אתם מתחילים, מתקדמים או אתלטים מקצועיים. במידה ואתם מעוניינים בשינוי וגיוון באימון הכושר שלכם כלי זה מתאים במיוחד עבורכם.

הבונוס הגדול ביותר של ה-TRX הוא שניתן לעבוד איתו כמעט בכל מקום: בפארק (ניתן לקשור אותו לעץ או למתח ייעודי), בבית (ל-TRX יש חיבור ייחודי לדלת שלכם). בנוסף, ה-TRX הוא כלי קל וניתן גם לקחת אותו לנסיעות עבודה. ניתן לקרוא עוד על ה-TRX במאמר שכתבתי עליו.

במידה והתעייפתם מאותם אימונים ישנים שחוזרים על עצמם, או אם אתם רוצים לשפר את היציבה, שיווי המשקל, והכוח שלכם השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם! אנו נביא את הידע, הניסיון והמוטיבציה שלנו על מנת לדחוף אתכם להצלחה במטרות הכושר הגופני האישיות שלכם!

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 592 times, 1 visits today)

אני מתאמן אצל לאון כבר כמה שנים וליאון פשוט מצוין.

רואים תוצאות והכל נעשה בכיף ובאווירה מצוינת.

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

אילן שדה, תל-אביב