אודות

הכל אודות קסלר פיטנס

לאון קסלר

שלום וברוכים הבאים, שמי לאון קסלר ואני המייסד של קסלר פיטנס – אימוני כושר אישיים, האם פעם שאלת את עצמך?

"מדוע אני מנסה כל פעם להיכנס לכושר ולרדת במשקל ולא מצליח?"
"איפה נמצאת המוטיבציה הדרושה להתחלת האימונים?"
"מתאמנים יום-יום ולא מרגישים שינוי?"
"איך קורה שאני ממשקיע\ה באימונים ובתזונה ועדיין לא רואה שינוי כפי שהייתי רוצה?"
"מדוע לא הצלחתי לשנות את אורח החיים שלי למרות כל הניסיונות?"

או אם אתם מעוניינים\נות להתחיל להתאמן ומחפשים את הדרך הטובה ביותר להתחיל….

….הגעתם למקום הנכון!
הנה הדרך בה מאמני קסלר-פיטנס
יעזרו לכם לשפר את איכות החיים

אימנתי אישית מאות לקוחות פרטיים החל מהשירות הצבאי שלי בתור מדריך כושר קרבי, כל הדרך לתואר ראשון ושני בחינוך גופני. בזמן העבודה שלי בתור מאמן כושר אישי הבנתי את הצרכים ואת המטרות של כל לקוח. במשך הזמן למדתי להתאים את המתאמנים ספציפית למאמנים עם יכולות והכשרות שונות.

מאמן כושר למבוגרים מאמן כושר אישי

מאמן כושר בפארק

העיקרון הוא:

כל אחד צריך להתחיל להתאמן ולשמור על תזונה בדרך כזו או אחרת, אבל אנשים חייבים להיות מודעים לגוף שלהם ולדעת מה אתם עושים לו ולמה אתם עושים את זה?

אבל איך תוכל לדעת מה נכון בשבילך? איך תוכל למצוא את הזמן להתאמן בזמן שאתה עובד במשרה מלאה… מנהל עסק פרט…. מבלה עם משפחתך…?

במקום לבזבז זמן בקריאת מאות ספרים, אלפי מחקרים מדעיים, ולבזבז זמן במציאת מאמן הכושר המתאים בעצמך.

…הירשם לקסלר-פיטנס (חינם), ואני אתאים לך אישית את מאמן הכושר המתאים ביותר לצרכים שלך. בנוסף, תקבל מייל שבועי עם עדכונים בנושאי בריאות, אימונים ותזונה נכונה. וכמובן אותי, לאון קסלר מאמן הכושר שלך.

החלק הכי טוב שאני אחפש לך אישית את המאמן כושר שהכי מתאים למטרות, צרכים והבעיות שלך כדי שתוכל\י להתאמן ולשפר את איכות החיים שלך!

הכירו את קסלר פיטנס:
קסלר-פיטנס היא חברת אימוני כושר אישיים (שהולכת וגדלה) ובה קהילת מאמנים שונים ומוכשרים בתחומים שונים שכל מטרתם היא: שתתחילו להתאמן, לשפר לכם את איכות החיים, לגרום לכם להרגיש טוב יותר, לרדת במשקל ולהיות בריאים יותר לאורך זמן!

כאשר אתם נרשמים לרשימה שלי (מייל) אתם מקבלים עדכונים חינם. תקבלו את כל הידע שלי על כושר, אימונים ותזונה. בנוסף, חומר שאני שולח ללקוחות רשומים בלבד ולא מפרסם באתר (אני מתייחס ללקוחות שלי בצורה הטובה ביותר) וכמובן אם תרצו שאכוון אתכם למאמן המתאים ביותר לא תהיה שום בעיה לעשות זאת.

 

הירשמו כעת לניוזלטר וקבלו את חמשת העקרונות החשובים ביותר לירידה במשקל ישירות למייל

Please wait...

(Visited 517 times, 1 visits today)
לאון מאמן כושר אישי מעולה! בעזרתו ירדתי יותר 10 ק"ג וגם הצלחתי לשמור על המשקל הרצוי במשך 3 שנים. לאון הוא מאמן מאד מקצועי ואמין. הוא יגיד לכם את האמת לגבי המטרות הרצויות שלכם. אתו מצפה לכם עבודה קשה, אך משתלמת.
אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
אליס עדות, תל-אביב