מאמן כושר אישי בחולון

בכל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בחולון, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואת אורח חיים הבעייתי שלהם, אבל, לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את דחיפת המוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי בחולון מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים, אפילו עם קצת אוויר, גם בימים של קיץ.

מקומות לביצוע אימון עם מאמן כושר אישי בחולון:

חולון פארק - פרס

חולון – פארק פרס

  • גן המפוזר מכפר אז”ר (קריית פנחס איילון) – גן יפהפה זה מציע אפשרויות אימון רבות. מעבר למסלולי הריצה ולמדשאות רחבות הידיים שבפארק, תוכלו למצוא שם גם מתקני כושר. בין היתר מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.
  • פארק פרס – נמצא בדרום מערב העיר חולון ומשתרע על 300 דונם. בחלק הצפוני של הפארק כולל שבילי הליכה, ריצה ומתקני כושר שונים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד. .
  • החולות בפארק פרס – בין האחרונים שנשארו במצבם הטבעי לאורך מישור החוף, מאפשרים מגוון רחב של אימונים.
  • גן הגליל –  בגן מקסים זה פזורים גם כן מתקני כושר רבים: מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי, אופני כושר ועוד.  והוא יכול לשמש כנקודת מפגש מצוינת עם מאמן כושר אישי בחולון.

במידה וההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לכם את החשק לעשות כושר, עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס, ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם ועוד…

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 397 times, 1 visits today)