מאמן כושר אישי בפתח תקווה

בכל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בפתח תקווה, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואורח חיים הבעייתי שלהם, אבל, לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את דחיפת המוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי שלנו בפתח תקווה מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים, אפילו עם קצת אוויר, גם בימים של קיץ.

מאמן כושר אישי בפתח תקווה

צולם על ידי תומר בלוך

בעיר פתח תקווה קיימים פארקים ואזורי ריצה רבים. בנוסף, באזורים רבים ברחבי העיר ניתן לבצע אימוני TRX ואימוני OUTDOOR בנוחות וביעילות.

מסלולי הליכה\ריצה בשילוב עם מתקני כושר באזורים השונים של פתח תקווה המומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי:

מסלול סובב העיר – בעיר פתח תקווה ישנו מסלול המקיף את העיר ושכונותיה ואורכו הכולל כ-7 ק"מ. הוא עובר בין היתר ברחובות דרך יצחק רבין, העצמאות, ירושלים ואבשלום גיסין. באזור של מסלול זה ישנם מתקני כושר רבים בין היתר ברחוב בר כוכבא במרכז העיר, אם המושבות בחורשה הנמצאת ליד צומת גיסין, ברחוב גיסין בהמשך למרכז המסחרי ועוד. המתקנים בגינות כושר אלו כוללים מכשירים רבים בין היתר: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי ואופני כושר.

מסלולים נוספים ומתקני כושר נוספים הקרובים למקום מגוריכם ניתן למצוא באתר הבית של עיריית פתח תקווה. כאשר תחליטו על תחילת תהליך של שינוי בעזרת מאמן כושר אישי בפתח תקווה תוכלו לדעת בדיוק היכן כדאי להיפגש על מנת להתחיל לעבוד על השינוי המיוחל.

במידה וההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לכם את החשק לעשות כושר. עם מאמן כושר אישי בבית אין צורך לצאת. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס ועוד ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם.

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 377 times, 1 visits today)

לאון שינה לי את דפוס האימון בצורה מהותית, דבר שהתברר כמאוד נכון לגוף שלי ולעצימות האימונים. בסך הכל מדריך כושר אישי מאוד מקצועי עם אשיות מדהימה וסבלנות של פיל.

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

יצחק מזרחי, תל-אביב