מאמן כושר אישי בהוד השרון

בכל יום שעובר יותר ויותר אנשים שוכרים את שירותיו של מאמן כושר אישי בהוד השרון, על מנת שיעזור להם להגיע למטרות הבריאות והכושר שלהם. איכות חיים וכושר מרכיבים חלק גדול מהחיים שלנו. אנשים רבים מתחייבים לעצמם שישפרו את הכושר שלהם ואת אורח החיים הבעייתי שלהם, אבל, לא כולם יכולים להגיע למטרות שהציבו בכוחות עצמם. מאמן כושר אישי יכול לתת את דחיפת המוטיבציה שהייתם צריכים ושבעזרתה תוכלו להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם. כל מאמן כושר אישי שלנו בהוד השרון מכיר את המקומות הכי טובים שבהם ניתן לבצע אימוני כושר אישיים במקומות מוצלים, אפילו עם קצת אוויר, גם בימים של קיץ.

בעיר הוד השרון קיימים פארקים ואזורי ריצה רבים. בנוסף, באזורים רבים ברחבי העיר ניתן לבצע אימוני TRX ואימוני OUTDOOR בנוחות וביעילות.

הוד השרון

הוד השרון

מסלולי הליכה\ריצה בשילוב עם מתקני כושר באזורים השונים של הוד השרון, המומלצים לאימון עם מאמן כושר אישי:

  • ספורטק הוד השרון: בוא תמצאו מגרשי כדורגל, כדורסל, משטח החלקה לא מגודר לגלגיליות, מגרש כדורעף חופים ומתקני כושר חיצוניים.
  • במזרח העיר קיימים שבילי הליכה אשר הוקמו כחלק מהתוכנית האסטרטגית של העיר, המעודדת דפוסי התנהגות בריאים כגון: הליכה רגלית, רכיבה על אופניים, מתקני כושר בפארקים ציבוריים ופעילויות שונות באוויר הפתוח. השביל מתחבר למסלול ההליכה שבפארק ארבע העונות ולמסלול ההליכה שברחוב ז'בוטינסקי ויוצר רצף של שביל אחד אשר מחבר את כל העיר. אורכו של המסלול החדש הינו כ- 5 ק"מ. תחילתו בצומת רמתיים – מגדיאל, והוא עובר דרך מתחם 200, שדרות הנשיאים ודרך מגדיאל, חנקין, הרצל, המגן, שביל התפוזים, החומש, ורחוב סוקולוב. לאורך המסלול שולבו מתקני כושר ייחודיים, פינות שתייה, שילוט עם מסרים ספורטיביים המעודדים הליכה רגלית ושילוט המודיע על מספר הקילומטרים מתחילתו ועד סופו. מתקני הכושר (הכוללים: מתח, מקבילים, מכשיר המדמה מתח כנגד משקל גוף בישיבה, פרפר כנגד משקל גוף, ספות בטן, לחיצת כתפיים כנגד משקל גוף, מכשיר לחיצת רגליים, אליפטי ואופני כושר) הוצבו בשלושה מוקדים: דרך מגדיאל פינת רחוב אשכול, דרך מגדיאל בכניסה לגן הציבורי ופארק עתידים.

במידה וההתארגנות והיציאה מהבית מוציאה לכם את החשק לעשות כושר, עם מאמן כושר אישי אין צורך לצאת מהבית. המאמן מביא את חדר הכושר עד לסלון ביתך עם הציוד המתאים: גומיות, TRX, סולם זריזות, חבל קפיצה, ציוד קיקבוקס, ציוד לאימון כוח ואירובי מתקדם ועוד….

להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

Please wait...

(Visited 338 times, 1 visits today)
מריוס מאמן סבלני, קשוב, ומקצועי בצורה לא רגילה. האימונים מגוונים ומאתגרים במידה הנכונה, האווירה טובה והמחוייבות ההדדית לאימון הופכים את ההתמדה לקלה יותר ואת התהליך למהנה יותר אנו מתאמנים כחודשיים וחצי ואי אפשר להתעלם מהתוצאות ממליצה בחום! אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars
טל, תל-אביב