עשר סיבות לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי

כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו. בין אם רק התחלנו להתאמן, מצד אחד, ובין אם אנו מתאמנים כבר זמן רב. בכל זאת, אנשים רבים מפחדים לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי. לא בטוחים מה התמורה שהם יקבלו בעקבות חוויה זו או האם זה שווה את הכסף?

חלק מהאנשים רוצים תכנית אימונים מותאמת אישית על מנת שיוכלו לרדת במשקל, או להיכנס לכושר ואחרים רק צריכים את הדחיפה כדי, באמת, להגיע לאימונים שלהם. לא משנה איפה אתם נמצאים מבחינת אימוני הכושר שלכם, מאמן כושר אישי יכול להיות הבן אדם שיקפיץ אתכם לשלב הבא. המאמר רשום בלשון זכר, אך מכוון גם לנשים מאמנות ומתאמנות כאחת.

מאמן כושר אישי

במאמר זה אמנה עשר סיבות לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי:

1. אתם מתאמנים כבר תקופה, אך התוצאות לא מגיעות – אם אתם מתאמנים מספר שבועות או חודשים ולא מצליחים לרדת במשקל, או להגיע למטרות שהצבתם לעצמכם, לשכור מאמן כושר יכולה להיות בחירה נכונה. מאמן כושר אישי יכול להסתכל על תכנית האימונים שלכם ועל  הרגלי התזונה שלכם ולעזור לכם לראות איפה אפשר לעשות את השינוי, על מנת לבנות אימון כושר ותכנית תזונה אפקטיבית יותר למטרות שלכם. מאמן כושר אישי יכול לקבוע אם המטרות שקבעתם לעצמכם הן ריאליות, לדאוג שאתם מתמידים בתכנית האימונים שנקבעה עבורכם ולעזור לכם ליצר מוטיבציה שתגרום לכם להתמיד באימונים. תוכלו אף לראות שינויים בצורה שלא ציפיתם לה, אשר רק מאמן הכושר יוכל להבחין בהם.

2. אתם לא יודעים איפה להתחיל – לעתים מסובך ליצור לעצמכם תכנית אימונים מושלמת שתכלול: אירובי, כוח, גמישות ועוד מרכיבים לפי הצורך האישי שלכם. תוסיפו את הזמן והידע שנדרש על מנת לבחור תרגילים, משקלים, חזרות וסטים ואתם עלולים לפרוש עוד לפני שהתחלתם. במקרה כזה, מאמן כושר אישי יכול לעזור בצורה בלתי רגילה. מאמן טוב יכול למקסם את הזמן שלכם ובו בזמן לדאוג שלא תגזימו. בנוסף, מאמן יכול לעזור לכם לקבוע מטרות ולוח זמנים ספציפי על מנת שתדעו מתי, איפה, וכיצד תתמידו באימונים שלכם.

3. אתם משועממים מאותם אימוני כושר ישנים – אפילו אם אתם מתאמנים מנוסים ולעולם לא חשבתם לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי, זאת יכולה להיות בחירה מצוינת אם אתם זקוקים לגיוון באימונים שלכם. מאמן יכול להציג נקודת מבט חדשה ורעיונות חדשים שיוכלו לאתגר את הגוף ואת הנשמה שלכם. אפילו אם תעשו רק מספר אימונים אישיים, או תפגשו אחת לכמה שבועות, אתם עשויים למצוא עניין מרענן באימון, בעזרת אביזרי כושר או תרגילים מאתגרים חדשים. מאמן כושר יכול להציג דרכים נוספות לגוון באימונים: אימון מחזורי, שיטות שונות של אימוני כוח, ושימוש בציוד שמעולם לא ניסיתם לפני כן.

4. אתם זקוקים לאתגרים חדשים – אם אתם דומים לי, אז נמאס לכם מאימונים בעלי אופי דומה לעיתים קרובות יחסית, במיוחד אם אין זמן והראש נמצא במקום אחר. מאמן יכול לדחוף אתכם מעבר למגבלות האישיות הללו, לעודד אתכם להרים משקלים כבדים יותר (אם צריך), להמשיך במאמץ זמן ממושך יותר, ולאתגר אתכם יותר ממה שהייתם עושים בעצמכם. אתם תיווכחו לדעת שקשה מאוד להתעצל ולהתבטל כאשר יש לכם מאמן על הראש, שאומר לכם תעשו עוד אחד… רק עוד אחד… קדימה, אתם יכולים! אתם עשויים למצוא בעצמכם כוחות פיזיים אשר לא ידעתם על קיומם קודם לכן, וזה יכול לגרום לכם לעלייה במוטיבציה.

5. אתם מעוניינים ללמוד כיצד להתאמן לבד – אפילו אם אתם מעוניינים להתאמן ללא מאמן כושר אישי, אני ממליץ לכם לשכור מאמן כושר רק למספר שיעורים. זה יכול לתת לכם את הדחיפה הראשונה ולעזור לכם ללמוד כיצד מתאמנים נכון. זה נכון במיוחד אם אתם רוצים לדעת איזה תרגילים עובדים על שרירים מסוימים, ואם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לבצע תרגילים אלו בצורה הטובה ביותר. מספר קטן של אימונים עם מאמן כושר יכולים ללמד אתכם המון על הגוף, כיצד הוא עובד, וכיצד להתאמן בצורה האפקטיבית ביותר.

6. אתם זקוקים שמישהו ישים עין על כך שתופיעו לאימונים – מאמני כושר אישיים מגיעים עם מוטיבציה מובנית. לא רק שאתם משקיעים כסף בתכנית האימונים שלכם, אלא, אתם משקיעים גם זמן יקר. אין כמו פגישה קבועה מראש על מנת להזיז את עצמכם לחדר כושר, לפארק, לים או אפילו ללבוש בגדי ספורט ולחכות למאמן הכושר בבית. מאמן הכושר האישי שם עליכם עין וזה אומר שגם אם אין לכם 4-5 אימונים בשבוע אלא רק 2 הוא ישאל אתכם מה עשיתם ביום הנוסף? והאם ביצעתם את האימון שנקבע לכם מראש? רק המחשבה על כך יכולה להלחיץ אתם ולגרום לכם לבצע את האימון.

7. יש לכם מחלה מסוימת, פציעה, או מצב מיוחד ואתם מעוניינים להתאמן – אם אתם סובלים מבעיות לב, דלקות כרוניות שונות, או סתם פציעות ישנות, עבודה עם מאמן כושר אישי מנוסה (שמשתף פעולה עם הוראות הרופא שלכם, כמובן) יכולה לעזור לכם לרפא את הפציעות השונות, לשמור על המצב הקיים ללא התדרדרות, ואף למנוע בעיות נוספות שעלולות לצוץ אם לא מתאמנים, או מתאמנים בצורה לא מתאימה למצב בו אתם נמצאים. בנוסף, בזמן הריון או לפני הריון ישנה חשיבות לעבוד עם מאמן כושר אישי מנוסה בתחום שיכול לעזור לכן למצוא את האימון הנכון, הבטוח והאפקטיבי כדי להישאר בריאה ובכושר. שימו לב ש על מאמן הכושר האישי, במצב הספציפי שלכן, לעבוד עם הרופא, או לפחות, לעקוב אחר ההנחיות שלו. בנוסף, רצוי שיהיה לו ניסיון בתחום.

8. אתם מתאמנים לטובת ספורט מקצועני או תחרות – במידה ואתם מתאמנים למרתון, טריאתלון או כל ספורט מקצועני (כדורגל, כדורסל טניס ועוד), מאמן כושר אישי יכול לעזור לכם לבחור את האימון הנכון, שיגרום לכם להיות חזקים ושלא יפגע באימונים המקצועיים שלכם. מאמן כושר יכול לבנות את הכושר שלכם בצורה מיטבית, לקראת האירוע הספורטיבי שאתם מתכוננים אליו. חשוב לוודא שלמאמן שתבחרו יהיה את הניסיון בספורט בו אתם עוסקים, כיוון שלא כל המאמנים עובדים עם ספורטאים מקצועניים.

9. אתם מעוניינים בהשגחה ובתמיכה באימוני הכושר שלכם – ישנם אנשים שיודעים כיצד להתאמן ואיך לבצע את התרגילים בצורה נכונה, אבל הם רוצים מאמן כושר אישי בשביל תמיכה והשגחה. אם אתם מרימים משקלים גבוהים, או לחילופין, צריכים שותף לחלק מהתרגילים באימון, עבודה עם מאמן יכולה להיות בחירה טובה בשבילכם. המאמן יוכל להשגיח עליכם במהלך האימונים ולעזור לכם לבנות תכנית אימונים שמתאימה למטרות האישיות שלכם.

10. אתם מעוניינים לבצע אימון כושר בביתבמידה ואתם מעוניינים להתאמן בבית, אבל אין לכם מספיק ציוד, או שאתם לא בטוחים כיצד להשתמש בציוד שיש לכם, מאמן כושר אישי בבית זו בחירה נכונה ביותר. מאמן יכול להראות לכם כיצד להשתמש בציוד שיש לכם, או, אף להביא עמו ציוד אימונים משלו על מנת ליצור את האימון האפקטיבי ביותר. המאמן יוכל להמליץ לכם על ציוד שכדאי לכם לרכוש במידה ותרצו לשפר את רמת האימונים ולהתקדם.   

 

 Signature

(Visited 808 times, 1 visits today)

תגובות

תגובות

 • להתחיל את השינוי באורח חיים עוד היום

  אנא מלא/י את פרטייך וניצור עמך קשר בהקדם

  Please wait...
 • הירשמו כעת וקבלו את הטיפים העדכניים לאורח חיים בריא

 • כתבות נצפות ביותר

 • כתבות אחרונות בבלוג

  גומיות כושר
  כל מה שרציתם לדעת על גומיות כושר ולא העזתם לשאול

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  סימפיוליזיס בהריון
  רק מנוחה פותרת סימפיזיוליזיס בהריון? אז זהו, שממש לא!

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  5 תרגילי תנועה חשובים במהלך ההיריון

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  מאמן כושר אישי מומלץ
  מאמן כושר אישי מומלץ איך למצוא אחד מבלי להתחרפן?

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  תכנית אימונים עם מכשירים לנשים מתחילות בחדר כושר

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  חתירה בסאפ
  11 היתרונות של גלישת סאפ שתתקשו למצוא בכל פעילות גופנית אחרת

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  10 מיתוסים שרירי בטן
  10 מיתוסים על שרירי בטן שעד היום נראו לכם הגיוניים לחלוטין

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  מאמן כושר אישי מחיר
  איזה מחיר תשקיעו על מנת לעבוד עם מאמן כושר אישי?

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  לרדת בגדול
  התכנית לרדת בגדול נשמעת לכם מפתה?

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

  אורח חיים בריא
  אסון או פאסון? אורח חיים בריא בנסיעת עסקים

  כולנו זקוקים למעט עזרה בשגרת אימוני הכושר שלנו.…

אני מתאמן אצל לאון כבר כמה שנים וליאון פשוט מצוין.

רואים תוצאות והכל נעשה בכיף ובאווירה מצוינת.

אמינות: 5-stars  | שירות: 5-stars | מחיר: 5-stars

אילן שדה, תל-אביב